کد خبر: 4102469
تاریخ انتشار: ۰۵ آذر ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۴

جوانان پیشران تحولات کشور هستند

نماینده ولی‌فقیه در خوزستان با بیان اینکه جوانان، موتور پیشران در پیشرفت و اعتلای ایران اسلامی هستند، گفت: دشمن از پیشرفت ایران اسلامی عصبانی است.

عبدالنبی موسوی فردبه گزارش ایکنا از خوزستان، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدعبدالنبی موسوی‌فرد، نماینده ولی‌فقیه در خوزستان، امروز، ۵ آذرماه در مراسم گرامی‌داشت سالروز تأسیس بسیج مستضعفان که در ناحیه مقاومت بسیج سپاه آبادان برگزار شد با اشاره به جنگ شناختی دشمن و اهمیت جهاد تبیین در خنثی‌سازی توطئه‌ها گفت: دشمن در جنگ ترکیبی که در پیش گرفته از همه راه‌ها و ابزارها برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی استفاده کرده است و آخرین حربه آنها بعد از تحریم اقتصادی، تحریف و جنگ ادراکی است. 

موسوی‌فرد با بیان اینکه جوانان، موتور پیشران در پیشرفت و اعتلای ایران اسلامی هستند، گفت: دشمن از پیشرفت ایران اسلامی، عصبانی است و به دنبال جلوگیری از تحقق این پیشرفت است.

امام جمعه اهواز به بیان مصادیقی از پیشرفت‌های علمی کشور پرداخت و گفت: کشور ما در سایه انقلاب اسلامی در عرصه پیشرفت علمی در رتبه ۱۶ جهان قرار گرفته است و این موجب احساس خطر دشمن شده است.

گفتنی است، مراسم گرامی‌داشت سالروز تأسیس بسیج مستضعفان همزمان با سراسر کشور و با حضور نیروهای نظامی و انتظامی و بسیجیان در آبادان برگزار شد. 

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha