رتبه سوم خوزستان در مسابقات همخوانی دارالقرآن‌های کشور
کد خبر: 4197168
تاریخ انتشار : ۱۱ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۵:۰۶

رتبه سوم خوزستان در مسابقات همخوانی دارالقرآن‌های کشور

در هفتمین دوره مسابقات همخوانی قرآن کریم و مدیحه سرایی قرآن آموزان مراکز دارالقرآن سراسر کشور، قرآن آموزان استان خوزستان موفق به کسب رتبه سوم شدند.

رتبه سوم خوزستان در مسابقات همخوانی دارالقرآن‌های کشور

علی بلاسم، رئیس اداره قرآن، عترت و نماز آموزش و پرورش خوزستان در گفت‌‎وگو با ایکنا از خوزستان اعلام کرد: در هفتمین دوره مسابقات همخوانی قرآن کریم و مدیحه سرایی قرآن آموزان مراکز دارالقرآن سراسر کشور، قرآن آموزان استان خوزستان موفق به کسب رتبه سوم شدند.

وی گفت: در این دوره از مسابقات که از نهم تا یازدهم بهمن در استان هرمزگان برگزار شد، قرآن‌آموزان «دارالقرآن بر الوالدین» شهرستان شادگان موفق به کسب رتبه سوم مشترک شدند.

بلاسم اظهار کرد: استان‌های قم و مازندران رتبه‌های اول و دوم این رقابت‌ها را کسب کردند و قرآن آموزان استان خوزستان و سمنان نیز به طور مشترک رتبه سوم را به دست آوردند.

رئیس اداره قرآن، عترت و نماز آموزش و پرورش خوزستان گفت: هفت گروه از قرآن‌آموزان پسر و پنج گروه از قرآن‌آموزان دختر در مرحله استانی این مسابقات شرکت کردند که از این میان، سه گروه دختران و سه گروه پسران به مرحله نهایی هفتمین دوره مسابقات همخوانی و مدیحه سرایی دارالقرآن‌های کشور راه یافتند. در پایان مرحله مقدماتی این مسابقات، دو گروه به مرحله نهایی راه پیدا کردند که از بین آنها گروه دارالقرآن برالولدین شادگان موفق به کسب رتبه سوم شد. 

انتهای پیام
captcha