کد خبر: 4214900
تاریخ انتشار : ۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۵:۴۹
استاندار خوزستان در دیدار با قاریان عازم به حج:

تلاوت همراه با عمل باشد، انسان را به اوج می‌برد

علی اکبر حسینی محراب خطاب به قاریان عازم به حج ابراهیمی گفت: اگر تلاوت قرآن، با اخلاق و منش خوب و قرآنی و سیره اهل بیت(ع) همراه باشد، شما را اوج می‌دهد.

علی اکبر حسینی محراب استاندار خوزستانبه گزارش ایکنا از خوزستان، در آستانه برگزاری کنگره حج، جمعی از قاریان استان خوزستان که در زمره کاروان قرآنی کشور به حج اعزام می‌شوند، امروز جمعه 21 اردیبهشت با علی اکبر حسینی محراب، استاندار خوزستان دیدار کردند.

حسینی محراب در این دیدار گفت: آنچه از رهبر انقلاب آموختیم این است که یکی از عوامل مهم نشر اسلام و مکتب قرآن، قاریان هستند. در صدر اسلام، برخی با شنیدن صدای قرآن رسول خدا(ص) تحت تأثیر قرار می‌گرفتند و مسلمان می‌شدند. این نشانگر تأثیر شما است که اگر با اخلاق و منش خوب و قرآنی و سیره اهل بیت(ع) همراه باشد، شما را اوج می‌دهد.

وی گفت: اینکه به عنوان زائر خانه خدا و حرم رسول خدا(ص) انتخاب شدید، توفیق بزرگی است که نصیب هر کسی نمی‌شود. این لطف خدا است. خیلی شاکر باشید. هر چه قدر می‌توانید شکرگزار باشید. قدردان این لطف باشید و از خدا بخواهید این لطف مستمر باشد. ان شاءالله بتوانید خوب از این ایام استفاده کنید. برای همه دعا کنید. شما تالی وحی هستید. شما چیزی را تبلیغ می‌کنید که همه دنیا مخاطب آن هستند. 

استاندار خوزستان اظهار کرد: قرآن کریم، ناب‌ترین مطالب است. خداوند هر چه خواسته به بشریت بگوید در قرآن هست و شما مبلغ این سخن هستید. اگر عامل باشید، حتما مسیرها به رویتان باز می‌شود. 

انتهای پیام
captcha