کد خبر: 4224247
تاریخ انتشار : ۱۱ تير ۱۴۰۳ - ۰۹:۳۴

مشارکت حدhکثری؛ نویدبخش آینده‌ای روشن‌تر برای ایران اسلامی

سپاه حضرت ولی‌عصر(عج) خوزستان با انتشار اطلاعیه‌ای از شهروندان خوزستان خواست تا با حضور در انتخابات، آن‌را به پیروزی بزرگ دیگری بدل کنند و با مشارکت گسترده، نویدبخش آینده‌ای روشن‌تر برای ایران اسلامی باشند.

انتخاباتبه گزارش ایکنا از خوزستان، سپاه حضرت ولی‌عصر(عج) خوزستان با انتشار اطلاعیه‌ای از شهروندان خوزستان خواست تا با حضور در انتخابات، آن‌را به پیروزی بزرگ دیگری بدل کنند. این اطلاعیه به شرح زیر است:

«بسم الله الرحمن الرحیم

انتخابات یکی از ارکان اصلی پیشرفت و از مهم‌ترین وسیله‌های رفع موانع پیشرفت کشور است.(امام خامنه ای)

۱۵ تیرماه فرصت حضوری دوباره برای نقش‌آفرینی شما بزرگواران برای انتخاب چهاردهمین رئیس‌جمهور به عنوان اول شخص اجرایی و دومین مقام عالی کشور است.

امروز در عرصه سیاست خارجی و داخلی بیش از هر زمان دیگری حضور حداکثری پای صندوق‌های رأی و انتخاب فرد اصلح می‌تواند ثبات و امنیت نظام اسلامی را در مواجهه با دشمنان این مردم صبور و مقاوم و تعامل قویتر با دوستان معنا بخشیده و موجبات سربلندی ایرانیان در اقصی‌ نقاط عالم را پدید آورد.

آنچه همواره در تاریخ باعظمت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به نقطه‌ اطمینانی برای عظمت این کشور تبدیل شده، همت و تعهد مردمی است که در بزنگاه‌های مهم در هماوردی غیرمستقیم با دشمنان قسم خورده‌ این نظام، شکوه پشتوانه‌ مردمی این نظام را در دنیا به مرحله‌ بروز و ظهور رسانده‌اند.

اکنون در آستانه‌ انتخابات چهاردهمین دوره‌ ریاست‌جمهوری، مردم شریف استان خوزستان با حضور در پای صندوق‌های رأی این عرصه‌ سیاسی را به پیروزی بزرگی دیگری بدل کنند تا مشارکت گسترده، نویدبخش آینده‌ای روشن‌تر برای ایران اسلامی باشد.

سپاه ولی‌عصر(عج) خوزستان با سپاس و قدردانی خالصانه و متواضعانه از حضور پرشکوه ملت ایران در مرحله اول چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و تشکر از دست‌اندرکاران اجرای انتخابات به‌ویژه حافظان نظم و امنیت، ضمن اظهار امیدواری نسبت به نقش‌آفرینی در مرحله دوم این انتخابات تأکید می‌کند که حضور مردم در حقیقت پاسخ قاطع و نه بزرگ آنان به اردوگاه دشمنان و بدخواهان سرافرازی، سربلندی و پیشروندگی انقلاب و نظام اسلامی بوده و به فضل الهی گشایش مؤثر در حل مسائل و مشکلات اقتصادی کشور و دشواری‌های معیشتی مردم را مژده خواهد داد.»

انتهای پیام
captcha