کد خبر: 4224801
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار : ۱۴ تير ۱۴۰۳ - ۱۲:۱۷

برگزاری جشنواره فرهنگی و قرآنی «مهر»

دبیر جشنواره «مهر» سازمان مدارس راه ایمان از برگزاری جشنواره بزرگ فرهنگی و قرآنی «مهر» با مشارکت دانش‌آموزان روستایی در ۵ رشته خبر داد.

جشنواره مهر

به گزارش ایکنا از خوزستان، رضوان کاشی‌ساز، دبیر جشنواره فرهنگی و قرآنی  «مهر» با اشاره به آغاز برگزاری این جشنواره در شهرهای مختلف خوزستان، گفت: جشنواره بزرگ فرهنگی و قرآنی  «مهر» با ابتکار سازمان مدارس راه ایمان و در راستای شناسایی و پرورش و معرفی استعدادهای دانش آموزان و به ویژه دانش آموزان روستایی است.

وی با عنوان اینکه جشنواره  «مهر» در ۵ رشته پیش بینی و در حال برگزاری است، افزود: حفظ موضوعی قرآن کریم، داستان نویسی، قصه گویی، سرود، شعرخوانی از جمله موضوعات این جشنواره است.

کاشی ساز این جشنواره را یک جشنواره خلاقانه و چند بعدی توصیف کرد و ادامه داد: در این جشنواره یک دانش آموز عملا می‌تواند از چند رشته بهره ببرد، مثلا برای تشریح یک آیه از قرآن کریم از داستان، شعر و یا حتی قصه استفاده ‌کند.

وی با اشاره به اینکه این جشنواره ویژه نوآموزان پیش دبستانی، دانش آموزان پایه‌های مختلف ابتدایی و دانش آموزان پایه هفتم متوسطه اول خواهد بود، عنوان کرد: دانش آموزان شرکت کننده در این جشنواره زیر نظر مربیان خود در طول سال تحصیلی آموزش‌های لازم را می‌بینند. 

انتهای پیام
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
فریده حمدی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۴۰۳/۰۴/۱۵ - ۰۰:۲۵
0
0
ایده جالبی بود برای به نمایش گذاشتن وپرورش استعداد در مناطق روستایی
captcha