کد خبر: 4224985
تاریخ انتشار : ۱۵ تير ۱۴۰۳ - ۱۳:۰۲
نماینده ولی فقیه در خوزستان:

اشتياق مردم در دور دوم انتخابات بیشتر شده است

حجت‌الاسلام والمسلمین سیدعبدالنبی موسوی‌فرد با بیان اینکه اشتياق مردم در دور دوم انتخابات بیشتر شده است، گفت: دشمنان رصد می‌کنند که در این انتخابات چه تعداد از مردم شرکت می‌کنند و باید تلاش کنیم دشمن شاد نشود که این مهم با حضور حداکثری در انتخابات و انتخاب اصلح رقم خواهد خورد. 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید عبدالنبی موسوی‌فرد امام جمعه اهواز

به گزارش ایکنا از خوزستان، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدعبدالنبی موسوی‌فرد، نماینده ولی فقیه در خوزستان، امروز، ۱۵ تیرماه پس از انداختن رأی خود به صندوق، با تسلیت فرارسیدن ایام محرم اظهار کرد: شرعاً و عقلاً حفظ نظام اسلامی واجب است. به‌طور قطع انتخابات یکی از مؤلفه‌های تقویت‌کننده نظام است و همان‌گونه که حفظ نظام واجب است، دستاوردهای نظام نیز واجب است و انتخابات یکی از دستاوردهای نظام است.

وی ادامه داد: مردم عزیز هر زمان احساس کنند تکلیف است حضور به هم می‌رسانند. در مرحله اول چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری تا آنجا که توان بود دسته‌ای از مردم آمدند و من احساس می‌کنم در ‌دوم اشتیاق مردم بیشتر است و امروز در همین مسجد جوادالائمه(ع) حضور مردم چند برابر شده است.

نماینده ولی فقیه در خوزستان گفت: دشمنان رصد می‌کنند که در این انتخابات چه تعداد از مردم شرکت می‌کنند و باید تلاش کنیم دشمن شاد نشود که این مهم با حضور حداکثری در انتخابات و انتخاب اصلح رقم خواهد خورد. 

انتهای پیام
captcha