کد خبر: 4225393
تاریخ انتشار : ۱۷ تير ۱۴۰۳ - ۱۱:۴۱
به همت حوزه هنری خوزستان

نخستین نشست هنرمندان نوجوان دختر خوزستانی برگزار شد

نخستین نشست هنرمندان نوجوان دختر خوزستانی به همت حوزه هنری انقلاب اسلامی خوزستان و به مناسبت روز ملی ادبیات کودک و نوجوان برگزار شد.

نشست هنرمندان نوجوان دختر خوزستانیبه گزارش ایکنا از خوزستان، نخستین نشست هنرمندان نوجوان دختر خوزستانی به همت حوزه هنری انقلاب اسلامی خوزستان و به مناسبت روز ملی ادبیات کودک و نوجوان برگزار شد.

آرزو حسین سنگی، کارشناس بخش کودک و نوجوان حوزه هنری انقلاب اسلامی خوزستان با تاکید بر ضرورت تشکیل مستمر جلسات دورهمی هنرمندان نوجوان گفت: این رویداد شامل سه بخش آموزش مقدماتی استاپ موشن، ارائه آثار هنری تولید شده توسط هنرمندان نوجوان، کارگاه کلاژ و تهیه اثر گروهی بود که با استقبال چشمگیر نوجوانان مواجه شد. 

وی گفت: موشن گرافی و تدریس کارگاه‌ کلاژ نیز توسط نوجوانان هنرمند اهوازی انجام شد. این نشست‌ها باعث می‌شود استعدادهای نوجوانان سنجیده و خلاقیت‌های خفته آنها بیدار شود. 

حسین سنگی دوره نوجوانی را دوره شکل گیری هویت و شناخت دانش آموزان از خود دانست و افزود: حوزه هنری خوزستان تلاش می‌کند دانش آموزان را در حوزه‌های متعدد هدایت کند تا تجربه‌های متنوعی داشته باشند و اعتماد به نفس قوی به دست آوردند و از شکست‌ها درس بیاموزند.

کارشناس بخش کودک و نوجوان حوزه هنری انقلاب اسلامی خوزستان عنوان کرد: برنامه ما این است که این سلسله نشست‌ها به صورت مستمر و با جمع بیشتری از هنرمندان نوجوان از سوی حوزه هنری انقلاب اسلامی خوزستان برگزار شود. ضمن این‌که به زودی شاهد برگزاری رویداد استانی استاپ موشن برای نوجوانان خواهیم بود.

انتهای پیام
captcha