کد خبر: 3725150
تاریخ انتشار: ۰۴ تير ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۱
گروه فعالیت‌های قرآنی ـ سیزدهمین دوره مسابقات قرآن ویژه جامعه کار و تلاش خوزستان ۱۱ تیرماه در آمفی‌تئاتر اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان برگزار می‌شود.

برگزاری سیزدهمین دوره مسابقات قرآن ویژه جامعه کار و تلاش خوزستان(آمـــــاده)

سید حمید غفازی مدیر اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان در گفت‌وگو با ایکنا از خوزستان اعلام کرد: سیزدهمین دوره مسابقات قرآن ویژه جامعه کار و تلاش استان در رشته‌های قرائت (تحقیق و ترتیل)، حفظ (10 جزء، 20 جزء و کل قرآن) و مفاهیم قرآن(جلد 23 تفسیر نمونه) در دو گروه آقایان و بانوان برگزار می‌شود.

وی درباره شرایط شرکت در این مسابقه گفت: کارگران، کارفرمایان، تعاون‌گران و افراد تحت پوشش خدمات بهزیستی و تأمین اجتماعی و خانواده‌های ایشان شامل همسر و فرزندانی که سن آنها بالاتر از 15 سال است، مجاز به شرکت در این مسابقه هستند. همراه داشتن دفترچه تأمین اجتماعی در زمان مسابقه الزامی است.

غفاری افزود: حضور نفرات اول رشته قرائت و حفظ کل قرآن دوره‌های گذشته این مسابقه، در آن رشته ممنوع است و نفرات اول رشته‌های حفظ 10 و 20 جزء قرآن تنها اجازه شرکت در رشته‌های بالاتر حفظ را خواهند داشت.

مدیر اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان اعلام کرد: این مسابقه ساعت 7 دوشنبه 11 تیرماه در آمفی‌تئاتر اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان واقع در کیانپارس، خیابان 14 غربی برگزار و ثبت‌نام در روز مسابقه و به صورت حضوری انجام می‌شود.

وی با بیان اینکه نفرات برتر همان روز در ساعت 12 معرفی می‌شوند، تصریح کرد: با توجه به تأکید بر صرفه جویی در مصرف انرژی، تمامی متسابقان لازم است تا قبل از ساعت 11 در مسابقه شرکت کنند؛ مسابقات ساعت 12 پایان می‌یابد و امکان ادامه آن تا بعدازظهر وجود ندارد.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: