کد خبر: 3870788
تاریخ انتشار: ۲۱ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۹
گروه سیاست و اقتصاد ــ نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: حضور گسترده و فراگیر مردم در تشییع پیکرهای شهدای مقاومت پیام انزجار و اعلام بیزاری از آمریکای جنایتکار و جبهه استکبار بود.

للل

به گزارش ایکنا از خوزستان،‌ آیت‌الله سیدعلی شفیعی، نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری، در درس خارج فقه امروز، 21 دی‌ماه با تجلیل از شهدای مقاومت به ویژه شهید سلیمانی، اظهار کرد: این حادثه نه تنها ایران بلکه جهان را تحت تأثیر قرار داد که نظیر آن دیده نشده است و این حادثه سهمگین‌ترین حادثه بعد از رحلت امام عظیم‌الشأن است.

وی ادامه داد: مهم‌ترین نکته آن است که ما دست غیبی را در این حادثه دیدیم و آن حضور حماسی همه آحاد مردم و اقشار جامعه در این جریان بود. بدون آن که برای این حضور عظیم سازمان دهی و دعوتی در کار بوده باشد. این حضور همه جانبه و حماسی بدون تردید کار خدا بود و هیچ شکی در این نیست که خدا مردم را به صحنه آورد. وقتی کاری به این عظمت از سوی خداوند صورت گیرد طبعاً نتایج و آثاری دارد که در کوتاه و بلندمدت شاهد آن خواهیم بود.

آیت‌الله شفیعی گفت: حضور گسترده و فراگیر مردم در تشییع پیکرهای شهدا پیام دیگری هم داشت و آن انزجار و اعلام بیزاری از آمریکای جنایت کار و جبهه استکبار بود. امروز مقام معظم رهبری در صف مقدم و پیشاپیش حرکت امت اسلامی در مبارزه علیه استکبار و نظام سلطه با شجاعت و حماسه حضور دارند و دعا برای ایشان وظیفه همگانی و عمومی است. خداوند بزرگ شهید حاج قاسم سلیمانی و یاران شهیدش را با شهدای کربلا محشور گرداند و به آنها اجر عظیم عنایت فرماید.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: