کد خبر: 3915730
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۳
به همت خیرین آبادان؛
مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات آبادان گفت: با توجه به وضعیت شیوع کرونا مردم آبادان 40 دستگاه ضدعفونی کننده‎‎ برای ارسال به حرم‌های مطهر تهیه کرده‌اند.

40 دستگاه ضدعفونی کننده‎‎ برای حرم‌های مطهر تهیه شد

مکی یازع، مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات آبادان در گفت‌وگو با ایکنا از خوزستان درباره اقدامات اخیر این ستاد گفت: با توجه به وضعیت ناشی از شیوع ویروس کرونا باید اقداماتی را برای حرم‌های مطهر انجام می‌دادیم با توجه به اینکه حرم‌ها هنوز زائر دارند تلاش کردیم  دستگاه‌های ضدعفونی‌کننده الکترونیکی برای حرمها تهیه کنیم.

وی اظهار کرد: با توجه به توصیه مقام معظم رهبری به رونق و جهش تولید این دستگاه‌ها از داخل کشور خریداری و آماده ارسال به حرم‌های مطهر شد.

یازع افزود: تاکنون ۱۰ دستگاه برای حرم مطهر حضرت زینب(س)‏ و ۱۵ دستگاه برای حرم مطهر امام حسین(ع) خریداری شده است. برای هر یک از حرم‌های مطهر نجف، سامرا و کاظمین نیز  ۵ دستگاه ضدعفونی کننده تهیه شد.

مسئول ستادبازسازی عتبات عالیات خاطرنشان کرد: در مجموع ۴۰ دستگاه ضد عفونی‌کننده از طرف مردم خیر آبادان به نیت شهدا یا رفتگانشان به حرم‌های مطهر اهدا شد. هزینه هر دستگاه ضد عفونی‌کننده بیست و پنج میلیون ریال است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: