کد خبر: 3969811
تاریخ انتشار: ۱۷ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۷
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خوزستان:
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خوزستان بیان کرد: امروز مبارزه با جریان صهیونیست بین‌الملل که نماد آن اسرائیل است، یک جریان دینی است و هر انسان آزاده‌ای این مبارزه را تأیید می‌کند.

هر انسان آزاده‌ای مبارزه با صهیونیسم بین‌الملل را تأیید می‌کند

به گزارش ایکنا از خوزستان، حجت‌الاسلام علیرضا قربانی، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خوزستان، امروز، 17 اردیبهشت در مراسم نمادین روز جهانی قدس که در پارک جزیره اهواز برگزار شد، اظهار کرد: این مراسم تجلیل از یک برنامه دینی و انقلابی است.

وی افزود: با توجه به شیوع ویروس کرونا به‌دلیل جلوگیری از شیوع این بیماری و رشد آن در سطح کلان کشور تصمیم گرفته شد که رژه خودرویی هم برگزار نشود.

قربانی گفت: برنامه امروز یک برنامه نمادین، به معنای انزجار مردم از جریان صهیونیست بین‌الملل است. اگر در فضای مجازی نگاه کنید و آمارهای بین‌المللی را ببینید، می‌توان گفت نماینده شیطان در روی زمین جریان صهیونیست بین‌الملل است. تعبیر جریان صهیونیست بین‌الملل کشور اسرائیل نیست، کشور اسرائیل یک بخشی از این تفکر شیطانی است که امروز بر ثروت‌های مادی سیطره افکنده است و امروز بخش زیادی از مفاسد اخلاقی را مدیریت می‌کنند. در بخش زیادی از جنایت‌های عالم دست صهیونیست بین‌الملل در کار است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خوزستان بیان کرد: امروز مبارزه با جریان صهیونیست بین‌الملل که نماد آن اسرائیل است، یک جریان دینی است و هر انسان آزاده‌ای این مبارزه را تأیید می‌کند. صهیونیست بین‌الملل شجره خبیثه‌ای است که باعث می‌شود جامعه بشری به زحمت بیفتد.

وی با اشاره به حدیث پیامبر(ص) که فرمودند «مَنْ سَمِعَ رجلا ینادی یا لَلْمُسْلِمینَ فَلَمْ یجِبْهُ فَلَیسَ بِمُسْلِمٍ؛ هرکس بشنود صدای انسانی را که فریاد می‌‏کند «یا لَلْمُسْلِمینَ» ای مسلمانان به فریاد من برسید، و او را کمک نکند، مسلمان نیست»، گفت: مسئله فلسطین تنیده شده با مسائل دینی ما است. به تعبیر مقام معظم رهبری مسئله فلسطین مهمترین مسئله کشور است. به همین دلیل باید انزجار خود را از این جریان اعلام کنیم.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: