کد خبر: 4004919
تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۱
مدیرعامل کانون پرورش فکری با خانواده شهید علی لندی دیدار کرد.
مدیرکل کانون پرورش فکری با خانواده شهید لندی دیدار کرد
به گزارش ایکنا از خوزستان، مهدی علی اکبرزاده،  مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با خانواده شهید علی لندی نوجوان فداکار ایذه‌ای دیدار و به مقام شامخ این شهید ادای احترام کرد.
در این دیدار یک تابلوی آیت‌الکرسی و همچنین خبرنامه کانون پرورش مزین به تصویر شهید علی لندی را به خانواده این شهید تقدیم کرد.
ویژه‌نامه هفته ملی کودک امسال با عنوان شهید علی لندی نوجوان فداکار ایذه‌ای منتشر شده است. امسال همه برنامه‌های هفته ملی کودک به نام شهید علی لندی نامگذاری شده‌اند.

مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان همچنین با حضور بر سر مزار شهید علی لندی به مقام شامخ این شهید ادای احترام کرد. در این دیدار فرماندار ایذه و جمعی دیگر از مسؤولان استانی و شهرستانی حضور داشتند.

همچنین در این دیدار وحید کیانی، مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان گفت: تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا فداکاری و جرت‌مندی شهید علی لندی در حافطه تاریخی مردم خوش نقش ببند.

وی افزود: آن چه تاکنون برای زنده نگاه داشتن یاد و رشادت‌های شهید علی لندی انجام شده، قطره‌ای در برابر دریای شجاعت‌مندی علی لندی است.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان با بیان این که برنامه‌های متنوعی برای بزرگداشت شهید علی لندی در دستور کار است، گفت: یک کتاب شعر از شاعران ایرانی و خارجی درباره علی لندی جمع‌آوری شده که در حال صفحه‌آرایی است.

کیانی افزود: تلاش خواهیم کرد این شجاعت و ویژگی علی لندی زنده بماند و برای نسل نو روایتی شیرین و جذاب تولید شود.

وی در پایان نیز گفت: سردیس شهید علی لندی در دست ساخت است و تلاش خواهیم کرد سردیسی زیبا و باکیفیت ساخته شود.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: