کد خبر: 4029331
تاریخ انتشار: ۲۷ دی ۱۴۰۰ - ۱۷:۴۴

مردم نیکوکار استان خوزستان در نه ‌ماهه نخست سال جاری 14 میلیارد صدقه برای رفع نیازمندی‌های محرومان پرداخت کردند.

14 میلیارد تومان صدقه مردم خوزستان در نه ماهه نخست امسال

به گزارش ایکنا از خوزستان، حافظ منصوری، معاون مشارکت‌های مردمی کمیته امداد خوزستان با تأکید بر استفاده از ظرفیت‌های مردم استان برای رفع مشکل نیازمندان، گفت: مردم نیکوکار استان در 9 ماهه نخست سال جاری 14 میلیارد تومان صدقه پرداخت کردند که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 40 درصد رشد یافته است.

وی با بیان اینکه این میزان صدقه از صندوق بزرگ و معابر، مشترکین صندوق متوسط و کوچک جمع‌آوری‌شده است، افزود: 20 درصد نیز از طریق روش‌های نوین و الکترونیکی جمع‌آوری‌شده است.

معاون مشارکت‌های مردمی کمیته امداد خوزستان گفت: صدقات جمع‌آوری‌شده در هر شهرستان برای رفع مشکلات نیازمندان و پروژه‌های عام‌المنفعه همان شهرستان و در سرفصل‌های مسکن، معیشت، جهیزیه، اشتغال، تحصیل و درمان هزینه می‌شود.

منصوری افزود: مبالغ جمع‌‌آوری شده از صندوق‌ صدقات سهم‌بندی شده و متناسب با سهم مشخص شده در جهت رفع مشکلات محرومان و مددجویان تحت پوشش کمیته امداد استان خوزستان به کار برده می‌شود.

معاون مشارکت‌های مردمی کمیته امداد خوزستان ادامه داد: باتوجه به شرایط کنونی و شیوع بیماری کرونا، مأموران جمع آوری صدقات خانگی به دستگاه های پوز اندرویدی مجهز شدند.

گفتنی است؛ کمیته امداد به منظور انجام مسئولیت های اجتماعی خود، بسترهایی را برای حمایت از نیازمندان و اقشار آسیب‌پذیر فراهم کرده است تا خیران و نیکوکاران به آسانی بتوانند هدایای نقدی خود را از طریق درگاه های الکترونیکی به نیازمندان اهدا کنند.

خیران استان همچنان می توانند صدقات خود را از طریق تلفن همراه و به شیوه‌های نوین الکترونیکی شامل کد USSD با شماره گیری #061*۸۸۷۷* از طریق تلفن همراه، نصب نرم افزارهای سکه، سنا، ارسال عدد ۱ به شماره ۸۸۷۷، تماس با سامانه نیکوکاری ۰۹۶۸۸۷ و سایت امداد امام(ره) به نشانی emdad.ir و کدQR پرداخت کنند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: