کد خبر: 4066667
تاریخ انتشار: ۰۵ تير ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۲

«عصر ماندگار» به بیان ناگفته‌های زمان جنگ می‌پردازد

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خوزستان گفت: راهبرد جدید رسانه‌ای در استان با وجود راه‌اندازی استودیوی تلویزیونی «عصر ماندگار» تغییر کرده است چراکه می‌توانیم از این فضا نهایت استفاده را ببریم و ناگفته‌های زمان جنگ را ضبط و پخش کنیم.

سردار عبدالرضا مرادحاجتی، مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خوزستان

به گزارش ایکنا از خوزستان، سردار عبدالرضا مرادحاجتی، مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خوزستان، در جلسه راهبرد فرهنگی، رسانه‌ای حوزه دفاع مقدس استان که روز گذشته، 4 تیرماه برگزار شد، اظهار کرد:‌ انتظار و توقع از قوه قضائیه به عنوان پله آخر رسیدگی به فساد و دیگر منکرات و بداخلاقی‌هایی که در بسیاری جاها مرسوم شده بسیار بالاست و جامعه رزمنده و ایثارگر و همچنین خانواده‌های معظم شهدا در صف اول مطالبه با فساد قرار دارند.

وی افزود: راهبرد جدید رسانه‌ای ما با وجود راه‌اندازی استودیوی تلویزیونی «عصر ماندگار» تغییر کرده است چرا که می توانیم از این فضا نهایت استفاده را ببریم و ناگفته‌های زمان جنگ را ضبط و پخش کنیم.

مرادحاجتی گفت: دو ظرفیت بزرگ بین‌المللی در خوزستان اتفاق می‌افتند که باید برای هر دو رخداد برنامه داشته باشیم و رویکرد فرهنگی و رسانه‌ای‌مان را با آنها پیوند بزنیم که خروجی آن به نسل جوان امروز منتقل شود. این دو رویداد بزرگ جهانی یکی راهیان نور است و دیگری اربعین حسینی و استان خوزستان به عنوان مشهد شهدا و کربلای ایران مثل دوران دفاع مقدس افتخار میزبانی از این دو رخداد بزرگ را دارد که برای ما موهبتی است به شرطی که قدر آنها را بدانیم.

وی بیان کرد: اربعین حسینی نزدیک است و وظیفه ما است که پیوند فرهنگ غنی دفاع مقدس با فرهنگ عاشورایی نهضت کربلا را در قالب هنر و از طریق رسانه به نسل امروز منتقل کنیم.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خوزستان با اشاره به تحقق جهاد تبیین و مبارزه با جنگ نرم رسانه‌ای دشمن، گفت: ضبط برنامه در استودیوی تلویزیونی دفاع مقدس آغاز شده که به‌زودی با همکاری صداوسیمای مرکز خوزستان و البته چند شبکه سراسری اقدام به پخش آنها خواهیم کرد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :