کد خبر: 3881494
تاریخ انتشار: ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۹
مدیرکل حج و زیارت استان خوزستان با بیان اینکه ثبت‌نام ودیعه‌گذاران حج تمتع از روز جمعه، ۹ اسفندماه آغاز می‌شود، اظهار کرد: سهمیه استان خوزستان در حج سال ۱۳۹۹، چهار هزار نفر است.

آغاز ثبت‌نام ودیعه‌گذاران حج از 9 اسفند/ سهمیه خوزستان 4 هزار نفر است

ناصر حویزاوی، مدیرکل حج و زیارت استان خوزستان، در گفت‌وگو با ایکنا از خوزستان با بیان اینکه ثبت‌نام ودیعه‌گذاران حج تمتع از روز جمعه، ۹ اسفندماه آغاز می‌شود، اظهار کرد: سازمان حج و زیارت تمهیداتی را لحاظ کرده که ودیعه‌گذاران به صورت اینترنتی ثبت‌نام خود را انجام دهند.

وی ادامه داد: توصیه و تأکید ما هم بر این است که زائران از رایانه‌های شخصی و مراجعه به کافی‌نت‌ها عملیات ثبت‌نام را انجام دهند و  نیازی به مراجعه حضوری به دفاتر خدماتی از سوی زائران نیست.

حویزاوی گفت: پیش از این اعلام شده بود که مدارک باید بعد از ۷۲ ساعت تحویل داده شود اما به مدیران توصیه کردیم که این مجال و فرصت را در اختیار زائران قرار دهند تا بتوانند در اولین فرصت و براساس تقسیم‌بندی زمانی که انجام داده‌ایم مدارک خود را تحویل دهند. 

مدیرکل حج و زیارت خوزستان بیان کرد: فراخوان برای ثبت‌نام ودیعه‌گذاران تا تاریخ 15 اردیبهشت 86 فعلاً اعلام شده است و تا روز پنج شنبه هزینه حج تمتع از طریق رسانه‌ها به اطلاع مردم خواهد رسید. 

وی گفت: سهمیه استان خوزستان برای حج تمتع سال ۱۳۹۹، چهار هزار نفر است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: