کد خبر: 3931689
تاریخ انتشار: ۰۷ آبان ۱۳۹۹ - ۰۸:۱۳
در پیام جامعه قرآنی خوزستان در محکومیت توهین به پیغمبر اسلام(ص) آمده است: «باز هم چهره‌ متوحش و شیطانی تمدن غرب، برملا شد. این بار در فرانسه‌ای که خود را به‌ دروغ، مهد مردم‌سالاری و حقوق بشر و احترام به آزادی انسان می‌داند. فرانسه‌ای كه در موزه ملی علوم طبيعی خود در پاريس سرِ بريده و موميايی‌شده بيش از 6500 انسان را تا به امروز نگاه داشته است. كسانی كه به جرم اعتراض به اشغال كشورهايشان آنها را سر بريدند! از جمله الشريف بوبغله رهبر مقاومت الجزاير كه سرِ وی از سال 1854 تاكنون در موزه ملی فرانسه نگهداری می‌شود و نيز سرِ سليمان الحلبی عضو مقاومت سوريه در سال 1801.»

جامعه قرآنی خوزستان

به گزارش ایکنا از خوزستان، جامعه قرآنی استان خوزستان در پی اهانت به ساحت مقدس پیامبر اسلام صلوات‌الله علیه در کشور فرانسه در بیانیه‌ای این حرکت بی‌شرمانه و توهین‌آمیز را محکوم کرد.

متن این پیام به شرح زیر است:

«بِسْمِ ٱللَّٰهِ ٱلرَّحْمَٰنِ ٱلرَّحِيمِ

«إِنَّا كَفَيْنَاكَ الْمُسْتَهْزِئِينَ»‎؛ «ما تو را از شر استهزاكنندگان محفوظ نموديم»(سوره مبارکه حجر، آیه95)

باز هم چهره‌ی متوحش و شیطانی تمدن غرب، برملا شد. این بار در فرانسه‌ای که خود را به‌ دروغ، مهد مردم‌سالاری و حقوق بشر و احترام به آزادی انسان می‌داند. فرانسه‌ای كه در موزه ملی علوم طبيعی خود در پاريس سرِ بريده و موميايی‌شده بيش از 6500 انسان را تا به امروز نگاه داشته است. كسانی كه به جرم اعتراض به اشغال كشورهايشان آنها را سر بريدند! از جمله الشريف بوبغله رهبر مقاومت الجزاير كه سرِ وی از سال 1854 تاكنون در موزه ملی فرانسه نگهداری می‌شود و نيز سرِ سليمان الحلبی عضو مقاومت سوريه در سال 1801.

بله! اين است چهره متوحش فرانسه.

این اهانت بی‌شرمانه به شخصیتی که منادی حقوق بشر، آزادی، عدالت، معنویت و دیگر ارزش‌های فطری و جاودان است، بی‌احترامی به کل مسلمانان، بلکه تمامی دین‌داران جهان است. چرا که این تعالیم، جزو مشترکات ادیان الهی به‌حساب می‌آید.

بی‌شک هدف سیاستمداران غربی به‌ویژه رئیس جمهور بی‌عقل و بی‌منطق فرانسه از این اهانت بی‌شرمانه، تقویت گروه‌های افراطی علیه اسلام و تشدید اسلام‌هراسی در اروپا و جهان است.

جامعه قرآنی استان خوزستان ضمن محکومیت شدید این اقدام موهن و دور از منطق و عقلانیت، از نخبگان، علما، قرآنیان و عموم مردم در جای‌جای جهان اسلام می‌خواهد در آستانه‌ی میلاد سرور کائنات، رحمة‌للعالمین، پیامبر اکرم(ص) و هفته‌ وحدت که ندای انقلاب اسلامی و یادگار امام راحل(ره) است، این اقدامات بی‌شرمانه را محکوم کرده و بر آرمان وحدت که یک آرمان قرآنی و دینی است، اصرار ورزند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: