کد خبر: 4007306
تاریخ انتشار: ۰۳ آبان ۱۴۰۰ - ۰۷:۴۰
پانزدهمین دوره مسابقات قرآن ويژه جامعه كار و تلاش خوزستان، چهارشنبه 5 آبان‌ماه به صورت حضوری برگزار می‌شود.

اعلام جزییات پانزدهمین دوره مسابقات قرآن کریم جامعه کار و تلاش خوزستانبه گزارش ایکنا از خوزستان، پانزدهمین دوره مسابقات قرآن ويژه جامعه كار و تلاش استان در رشته‌های قرائت(تحقیق)، حفظ(10 جزء، 20 جزء و کل) و مفاهيم قرآن در دو بخش بانوان و آقایان در روز چهارشنبه 5 آبان برگزار می‌شود.

شرکت در این مسابقات ویژه کارگران، كارفرمايان، تعاون‌گران و افراد تحت پوشش خدمات بهزيستی و تأمين اجتماعی و خانواده‌های آنان شامل همسر و فرزندان مقاطع سنی ۱۸ تا ۲۵ سال است.

مطابق آیین‌نامه این مسابقات، حضور نفرات اول مرحله کشوری رشته‌های قرائت و حفظ کل دوره‌های پیشین در آن رشته جایز نیست و نفرات اول رشته‌های حفظ 10جزء و 20جزء دوره‌های پیشین تنها اجازه شرکت در رشته‌های بالاتر را خواهند داشت.

تمامی رشته‌ها در دو بخش آقایان و بانوان برگزار می‌شود. در هر رشته تنها نفر اول در دو بخش آقایان و بانوان به شرط احراز حد نصاب می‌تواند در مرحله کشوری حضور داشته باشد. 

این مسابقات از ساعت 7:30 در محل آمفی تئاتر اداره‌كل تعاون، كار و رفاه اجتماعی خوزستان واقع در خیابان 14 غربی كيانپارس برگزار می‌شود. ثبت‌نام در روز مسابقه و به صورت حضوری انجام خواهد شد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: