کد خبر: 4029276
تاریخ انتشار: ۲۷ دی ۱۴۰۰ - ۱۶:۴۴

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خوزستان با اعلام شرکت آثار متعددی از ۷۴ کشور دنیا در جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه «رسام»، گفت: این جشنواره ویترین فعالیت‌های فرهنگی و هنری بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس است.

شرکت آثاری از ۷۴ کشور دنیا در جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه «رسام»به گزارش ایکنا از خوزستان و به نقل از روابط عمومی بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خوزستان، نشست خبری جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه «رسام» امروز دوشنبه 27 دی در سالن جلسات اداره‌کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خوزستان برگزار شد.

سردار عبدالرضا مرادحاجتی، مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خوزستان در ابتدای این نشست با تشریح برنامه‌های جشنواره و اقدامات لازم برای میزبانی اهواز از این رخداد بین‌المللی، این جشنواره را یک نهال رو به رشد دانست و افزود: جشنواره رسام به یک درخت تنومند و پرثمر تبدیل می‌شود که همه از برگ و ساقه و محصول شیرین و مفید آن بهره خواهند برد و رسانه‌ها به‌عنوان باغبان این نهالستان باید در رشد و تکامل این نهال قلم بزنند و قدم بردارند.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان خوزستان به اهمیت و جایگاه ارزنده این استان در رخداد‌های ملی اشاره کرد و گفت: قابلیت و ظرفیت فرهنگی و هنری پایتخت دفاع مقدس بر هیچ‌کس پوشیده نیست؛ اما این قابلیت باید با انجام رخداد‌های مهمی همچون جشنواره «رسام» محقق شود و جامعه فرهنگی، هنری و رسانه‌ای خوزستان از این بستر‌ها نهایت بهره را ببرند.

وی با اعلام شرکت آثار متعدد از ۷۴ کشور دنیا در جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه «رسام»، گفت: این جشنواره ویترین فعالیت‌های فرهنگی و هنری بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس است و نیاز است که دبیرخانه آن با قدرت هر چه تمام‌تر در خوزستان به فعالیت خود ادامه دهد.

سردار مرادحاجتی از حضور و اعلام آمادگی رسانه‌های استان خوزستان برای پوشش حداکثری آیین اختتامیه جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه «رسام» قدردانی کرد و افزود: این جشنواره محفل هنرمندان استکبارستیز جهان خواهد بود؛ به‌شرطی که همه کمک کنیم تا کیفیت و کمیّت این رخداد به بهترین شکل ممکن به افکار عمومی و در سطحی گسترده منتشر شود.

آیین اختتامیه جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه «رسام» ۲۹ دی در سالن همایش‌های بین‌المللی گیت بوستان سازمان آب و برق خوزستان واقع در اهواز، با حضور داوران، برگزیدگان و مدعوین لشکری و کشوری و همچنین چهره‌های شاخص فرهنگی و هنری استان و کشور برگزار می‌شود.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: