کد خبر: 4089058
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۴۰۱ - ۰۹:۲۴

نتیجه‌بخشی مجمع مدیران اتحادیه استان‌ها زمان‌بر است

مدیرعامل اتحادیه مؤسسات قرآنی خوزستان با اشاره به نشست اخیر مدیران عامل اتحادیه‌های استانی گفت: تلاش می‌کنیم با تدوین سیاست‌ها، زیرساخت‌های لازم را برای فعالیت مؤسسات فراهم کنیم، البته این کار زمان‌بر است و شاید بروز آنی و بیرونی نداشته باشد.

مریم موسوی زادهسیده‌مریم موسوی‌زاده‏، مدیرعامل اتحادیه مؤسسات قرآنی خوزستان، در گفت‌وگو با ایکنا درباره نشست مدیران عامل اتحادیه‌های استانی که هفته گذشته در شیراز برگزار شد گفت: مجمع فصلی مدیران عامل اتحادیه‌های استانی 7 و 8 مهر برگزار شد. هدف از برنامه‌ها و گردهمایی این چنین با حضور مدیران عامل استان‌ها و هیئت مدیره کشوری این است که بتوانیم با هم‌افزایی و تبادل‌نظر مسائل و مشکلات مؤسسات را اگر آنی باشد، برطرف کنیم و همچنین سیاست‌گذاری‌های لازم را برای ادامه فعالیت مؤسسات انجام دهیم.

وی تصریح کرد: شاید برخی مؤسسات قرآنی تصور کنند که این گردهمایی دو روزه و نشست‌ها چه ثمری برای مؤسسات دارد، باید بگویم ما در این نشست‌ها که صبح و عصر برگزار شد، حق مؤسسات را مطالبه کردیم، بحث کردیم و گاهی داد زدیم. وظیفه ذاتی ما این است که برای حمایت از مؤسسات قرآنی و حل مسائل استان، همه تلاش خود را به عمل آوریم.

موسوی‌زاده گفت: تا جایی که می‌توانیم تلاش می‌کنیم برخی سیاست‌ها و زیر ساخت‌ها را فراهم کنیم و در کنار آنها، مسائل پیش پا افتاده‌تر را از پیش روی مؤسسات برداریم. این کار زمان می‌برد و شاید بروز و ظهور آنی و بیرونی نداشته باشد باید یک مقدار صبر و حوصله داشته باشیم. 

مدیرعامل اتحادیه مؤسسات قرآنی خوزستان گفت: این نشست‌های دو روزه مصوبات متعددی داشت. یکی از زیرساخت‌هایی که درباره آن صحبت و تبادل نظر شد درگاه دیجی‌آلا است که در میان‌مدت و بلندمدت، قدم بسیار خوبی است تا فضایی برای عرضه و فروش محصولات فرهنگی مؤسسات قرآنی فراهم و سودی نصیب آنها شود.

موسوی‌زاده خاطرنشان کرد: در این گردهمایی، برنامه و بودجه 1401 تصویب و متن اولیه و کلیات چشم‌انداز پنج ساله و 10 ساله اتحادیه کشوری نیز برای تصویب نهایی آماده شد. 

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha