مقام شهید والامقام احمد غدیریان گرامی داشته شد
کد خبر: 4169711
تاریخ انتشار : ۲۷ شهريور ۱۴۰۲ - ۲۲:۲۶

مقام شهید والامقام احمد غدیریان گرامی داشته شد

امروز 27 شهریورماه در سالگرد شهادت شهید غدیریان، ‌شهید رسانه تعدادی از اصحاب رسانه و مسؤولان استانی بر مزار این شهید والامقام گرد هم آمدند و به مقام وی عرض ارادت کردند. 

مقام شهید والامقام احمد غدیریان گرامی داشته شد

مقام شهید والامقام احمد غدیریان گرامی داشته شد

به گزارش ایکنا از خوزستان، شهید احمد غدیریان اول آذر سال ۱۳۴۱ هجری شمسی در شهرستان اهواز در یک خانواده مذهبی متولد شد.

شهید غدیریان در دوران مبارزات ملت ایران علیه رژیم ستمشاهی حضوری فعال داشت و علاوه بر حضور در کلاس‌ها و جلسات مذهبی و حضور در مسجد آیت الله جزایری اهواز، در راه آشنایی مردم با جنایات رژیم شاه کوشا و فعال بود.

پس از پیروزی انقلاب اسلامی به عضویت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی درآمد و مسئولیت بخش اطلاعات سپاه اهواز را بر عهده گرفت. احمد غدیریان در حزب جمهوری اسلامی ارادت و ارتباط نزدیکی به شهید مظلوم آیت الله دکتر بهشتی داشت و به عنوان خبرنگار روزنامه جمهوری اسلامی فعالیت می‌کرد.

شهید احمد غدیریان پس از جنگ تحمیلی بار‌ها به عنوان خبرنگار در میدان‌های رزم حضور می‌یافت و در جهت پوشش اخبار جبهه‌ها فعالیت می‌کرد. سرانجام این شهید والامقام در ۲۷ شهریور ماه سال ۱۳۶۰ در هنگام تهیه گزارش از جبهه‌های حق علیه باطل در دهلاویه آسمانی شد و به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

گفتنی است؛ امروز 27 شهریورماه در سالگرد شهادت شهید غدیریان تعدادی از اصحاب رسانه و مسؤولان استانی بر مزار این شهید والامقام گرد هم آمدند و به مقام وی عرض ارادت کردند. 

انتهای پیام
captcha