لیست تمامی پرونده ها
کوی حضرت دوست

کوی حضرت دوست

به نام آن ذات بی مانندی که معر را در گلشن حقایق پرورش می‌دهد. ایام، ایام حج است و موسم، موسم ذبح اسماعیل ای حاج! اسماعیل تو کیست؟ چیست؟ نیازی نیست کسی بداند، باید خودت بدانی و خدایت، اسماعیل تو ممکن است فرزندت نباشد، تنها پسرت نباشد، زنت نباشد، شویت نباشد، شغلت، شهرتت، شهوتت، قدرتت، موقعیتت، مقامت... من نمی‌دانم، هرچه در چشم توست، جای اسماعیل را در چشم ابراهیم دارد و اکنون که آهنگ خدا کرده‌ای در منی ذبح کن! در پرونده «کوی حضرت دوست» همراه ما باشید.
جهاد تبیین در میدان جنگ روایت ها

جهاد تبیین در میدان جنگ روایت ها

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی، تحرک وسیع دشمنان ملت ایران برای وارونه‌ سازی افکار و تخریب ایمان و باورهای مردم به وسیله انبوه رسانه‌ها و با استفاده از هزاران متخصص هنر و رسانه و پشتیبانی‌های هنگفت مالی و امنیتی را دلیل بر ضرورت حضور در عرصه جهاد تبیین به منظور پیروزی در جنگ روایت‌ها ذکر کرده‌اند. این پرونده خبری تلاش در جهت تبیین دستاوردهای انقلاب در دهه فجر انقلاب اسلامی و نیز فرصتی برای بررسی ابعاد جهاد تبیین به عنوان مهمترین عرصه جهاد در شرایط امروز است.
جانِ کلام

جانِ کلام

کلمه نیز مرگ و زندگی دارد، قرآن برای کلمه زنده که از آن به «قول سدید» به معنای سخن مناسب، ‌درست و شایسته تعبیر می‌کند، سهم بزرگی قایل است و آن را سبب اصلاح اوضاع انسان در گذشته و آینده برمی‌شمارد. با این وصف یکی شاه راه‌های رسیدن و شدن توقف در ایستگاه سخنان سازنده آن هم از انسان‌های متعالی و روشن است. باید بسیار شنید و بسیار دانست تا جریان‌ها، موج‌ها و آفات زندگی دنیایی ما را با خود با ناکجاآباد روزگار نکشاند و آن شویم که باید. «جانِ کلام»‌ بر آن است جرعه‌ای از سخنان بزرگان و با گلچینی در اندیشه‌های ناب قرآنی، اخلاقی و انسانی هدیه شما خوبان کند.
1